
Підписали меморандум про співпрацю з ветеранською організацією ГО «Асоціація Ветеранів «Плече побратима».
Це крок до системної спільної роботи з ветеранами, військовими та їхніми родинами.
Для нас це про конкретні дії, взаємодію і результат. Про підтримку, яка має продовження, і про роботу, яка будується на довірі.
Попереду — спільні ініціативи, нові проєкти і більше можливостей швидко реагувати на запити та допомагати там, де це потрібно.
Такі партнерства підсилюють. Коли є спільна мета і включеність — з’являється рух і результат.
Рухаємось далі.
Збір коштів триває — завдяки цьому маємо ресурс реалізовувати такі напрямки.🩵